UPIS U I. RAZRED U ŠKOLSKOJ 2020./2021. GODINI

Poštovani roditelji,

nastavljamo s upisnim postupkom. U nastavku vam šaljemo važne informacije vezane za sistematski pregled djece i testiranje u školi za onu djecu koja su bila spriječena. Sistematski pregledi će se obavljati od 13.5.2020. nadalje i tijekom idućeg tjedna ćemo vas nazvati telefonom kako bismo vas obavijestili o terminu sistematskog pregleda za vaše dijete. O terminu testiranja u školi ćete biti naknadno obaviješteni kada dobijemo službene upute o postupanju. Ukoliko se nismo uspjeli čuti s vama i dati vam termin sistematskog pregleda molimo vas da nam pošaljete meil na natasa.sepic-adamec@skole.hr  ili hedibb1962@gmail.com kako bismo vam dostavili termin. Molimo vas da pratite obavijesti na web stranici škole.

U nastavku slijede važne obavijesti o sistematskom pregledu, a u prilogu se nalaze svi važni dokumenti koji će vam biti potrebni.

VAŽNO!  Tri dana prije termina pregleda potrebno je e-poštom poslati na e-mail

helena.zoretic@zzjzpgz.hr i aleksandra.barbaric@zzjzpgz.hr sljedeću dokumentaciju:

1. Upitnik s anamnestičkim podacima koji ispunjava roditelj (Upitnik za roditelje u prilogu)
  2. Preslike cjepne iskaznice ili ispis cijepljenja iz pedijatrijskog kartona (ukoliko ste u mogućnosti)
  3. Dodatnu dokumentaciju ukoliko postoji (povijest bolesti u slučaju kroničnog

oboljenja, nalazi logopeda i/ili psihologa, Rješenje o tjelesnom oštećenju, mišljenje

predškolske ustanove vrtića o razvojnim aspektima djeteta)

Zubnu putovnicu i izvod iz pedijatrijskog kartona koje su roditelji dobili na prijavama za upis u I. razred ne treba dostavljati u ovom trenutku. Također, zanemarite i popis potrebne dokumentacije koja piše na papiriću o terminima pregleda kojeg ste dobili na prijavama (pregled zubne putovnice kao i cijepljenje će se provesti na jesen ukoliko epidemiološka situacija bude dozvoljavala, nalaz krvi i mokraće nije potrebno dostavljati).

Na sistematskom pregledu treba se pridržavati propisanih mjera zaštite.

UPUTE O PRIDRŽAVANJU MJERA ZAŠTITE:

• Djeca s temperaturom, kao i djeca s respiratornim tegobama neće biti primljeni na sistematski pregled
  • Roditelji će za dijete ispunjavati izjavu da nisu prema svom saznanju bili u riziku zaraze SARS-CoV2 virusom (Izjava je u prilogu i možete je ispuniti i pripremiti prije termina pregleda)
  • Samo jedan roditelj smije biti u pratnji djeteta
  • Potrebno je doći u točno dogovoreno vrijeme pregleda i ne zadržavati se

Sistematski pregled se obavlja u ordinaciji za školsku medicinu:

Centar za javno zdravstvo Matulji (doktorica Aleksandra Barbarić)

Cesta dalmatinskih brigada 30B

tel: 554-124

Priloženi dokumenti:
Izjava.docx (13.21 KB)
Upitnik_za_roditelje.docx (20.92 KB)
UPUTE.docx (13.34 KB)

objavio: Administrator   datum: 30. 4. 2020.

« Siječanj 2021 »

Više voliš održavanje nastave u školi ili ti je draži online oblik nastave?