OBAVIJESTI O POČETKU NASTAVNE GODINE 2020./2021.

Poštovani učenici i roditelji,

Želim Vam sretan početak nove školske 2020./2021. godine.

Dragi učenici,

vjerujem da ste se dobro odmorili i da se veselite povratku u školske klupe, svojim prijateljima, stjecanju novih znanja.

Godina pred nama zbog epidemije COVID-19 bit će izazovna, ali zajedno, u međusobnom razumijevanju, toleranciji, pažnji jednih prema drugima, sigurna sam da ćemo je završiti s odličnim uspjehom.

Vaše zdravlje i znanje vašim je učiteljima i meni osobno, na prvom mjestu.  Budete odgovorni, kao što ste uvijek , pridržavajte se svih propisanih mjera i preporuka za rad jer tako štitite svoje zdravlje, zdravlje svojih prijatelja, obitelji, štitite sve nas.

U nastavku slijede informacije o organizaciji rada u našoj Školi od 7.rujna 2020. godine.

• smjene

A tjedan: ujutro 1c, 1d, 2c, 2d, 3abcd, 5abcde, 7abcd

popodne 1a, 1b, 2a, 2b, 4abcde, 6abcd, 8abc

B tjedan: ujutro 1a, 1b, 2a, 2b, 4abcde, 6abcd, 8abc

popodne 1c, 1d, 2c, 2d, 3abcd, 5abcde, 7abcd

• dva ulaza u školu, razredna nastava koristi ulaz produženog boravka, predmetna nastava glavni ulaz
  • učitelji dolaze po učenike u školsko dvorište
  • dezinfekcija obuće i ruku po ulasku u školu
  • maske za lice su osigurane za učenike predmetne nastave od strane osnivača
  • 7. rujan, prvi nastavni dan učenici dolaze u školu prema priloženom rasporedu, ponijeti školske torbe za preuzimanje pristiglih školskih udžbenika, učenici predmetne nastave prvi dan u školi i razredu nose maske na ispravan način (prekrivena usta i nos)
  • predmetna nastava: mješoviti oblik nastave (razredi podijeljeni u grupe, jedan tjedan u školi, jedan tjedan nastava na daljinu) od 8.rujna
  • razredna nastava: nastava u školi za sve učenike, učitelji stranog jezika, vjeronauka, informatike koriste zaštitne maske za lice tijekom rada s učenicima
  • prije dolaska u školu svakodnevno mjerenje temperature (razredna nastava:roditelji vode evidenciju i šalju učiteljici na uvid)
  • nastavni sat traje 40 minuta (trajanje nastavnog sata u prilogu)
  • svaki razred ima svoju učionicu tijekom cijelog nastavnog dana (raspored razrednih odjela po učionicama u prilogu)
  • nastava organizirana u blok satovima, jedan dio izborne nastave na daljinu
  • jedan veliki odmor iza drugog sata u trajanju od 15 minuta
  • organizirana školska prehrana
  • produženi boravak za učenike prvog i drugog razreda
  • roditelji ne ulaze u školu, roditeljski sastanci, informacije održavaju se na daljinu
  • detaljnije upute dobit ćete tijekom prvog nastavnog dana od vaših razrednika

Radujemo se susretu s vama!

Vaši učitelji i ostali zaposlenici Škole s ravnateljicom Sandrom Krpan

objavio: Administrator   datum: 1. 9. 2020.

« Siječanj 2021 »

Više voliš održavanje nastave u školi ili ti je draži online oblik nastave?