Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović" Kastav

Veseli studeni i decembar!!!

U našem Glazbenom odjelu u proteklih mjesec dana bilo je i više nego veselo!

U studenom smo održali tri prekrasna kocerta učenika našeg Glazbenog odjela u klasi naših učitelja gitare Ante Radnića, prof., Luke Totara, mag. mus., Ive Radulović, prof., Patrika Avgustinija, učiteljice klavira Katarine Jurić, prof. i učiteljice violine Nataše Veljak, mag. mus.

24. studenog zabavili smo sve slušatelje Radia Kastav, gostujući u emisiji "Ćakule" povodom četvrte obljetnice rada Glazbenog odjela.

27. studenog posjetili smo dom za nemoćne i starije osobe na Kantridi i razveselili mnogobrojnu publiku koja nas je dočekala ogromnim pljeskom.

Onda je krenuo veseli decembar, koji je započeo s koncertom povodom Svetog Nikole u našoj školskoj knjižnici. 11. decembra održao se koncert gitarista u klasi učiteljice Ive Radulović, prof. i učitelja Patrika Avgustinija, a 13. decembra svoje umijeće sviranja pokazali su učenici klavirskog i harmonikaškog odjela. Istog dana u jutarnjim satima naš Riječki gitarski kvartet učitelja dočekao je ravnatelje osnovnih škola u našoj školskoj knjižnici. 17. decembra koncert klase održao je naš učitelj violine Boris Bosanac, mag. mus., a cijela priča zaokružena je jučerašnjim prekrasnim Božićnim koncertom na kojem su nastupili gitarski orkestar Glazbenog odjela, orkestar violina u klasi učiteljice Nataše Veljak, mag. mus., zbor Glazbenog odjela te mnogobrojni drugi učenici.

Čestitamo na trudu svim učiteljima i učenicima!!!

Svima želimo čestit Božić i sretnu Novu godinu!!!

Priloženi dokumenti:
1.jpg (789.10 KB)
10.jpg (910.06 KB)
11.11._-_Katarinin_koncert_klase.jpeg (902.72 KB)
11.jpg (229.93 KB)
12.jpg (858.09 KB)
2.jpg (997.97 KB)
3.jpg (1.12 MB)
4.jpg (204.32 KB)
5.jpg (84.66 KB)
6.jpg (882.08 KB)
7.jpg (739.63 KB)
8.jpg (1.16 MB)
9.jpg (192.88 KB)

objavio: Tajana Dukić   datum: 19. 12. 2019.