Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović" Kastav

Obavijest za roditelje i učenike!!!

Dragi naši roditelji i učenici!!!

S veseljem vas obaviještavamo da su radovi u našoj novoj zgradi pri kraju. Dok čekamo useljenje u naš novi, prekrasni prostor, nastava instrumenta od sljedećeg tjedna održavat će se u prostorima OŠ "Milan Brozović" Kastav kao i do sada, a nastava solfeggia zbog pridržavanja epidemioloških mjera ostat će online. Čim naš novi prostor bude u potpunosti spreman za izvođenje nastavnog procesa obavijestit ćemo vas o tome.

Učitelji će vas kontaktirati kako bi vam rekli u kojoj učionici imate nastavu instrumenta. Molimo vas da poštujete epidemiološke mjere i ne zaboravite našim učenicima osigurati maske koje moraju nositi pri ulasku u školu, po hodnicima škole i pri izlasku iz škole.

Puno roditelja zvalo je vezano za uplatnice. Evo nekoliko informacija i o tome. Uplatnice su poslane poštom na kućne adrese. Iznos na uplatnici za rujan je 300,00 kn (školarina 200,00 kn + 100,00 kn upisnina), a za svaki idući mjesec iznos na uplatnici bit će 200,00 kn. Drugo dijete iz obitelji ima 50 posto popusta na iznos školarine.

Unaprijed vam se zahvaljujemo na razumijevanju i strpljenju.

Vaš kadar Glazbenog odjela

objavio: Tajana Dukić   datum: 2. 10. 2020.