Glazbeni odjel pri OŠ "Milan Brozović" Kastav

Prvi "Kastav strings!"!!!

Prekrasan dan za našu školu i za Glazbeni odjel!

Više od osamdeset djece iz cijele Hrvatske, prekrasne kompozicije, nastupi puni pozitive, deseteročlani žiri, pehari, medalje, prekrasan večernji koncert...

Osvojili smo i neke nagrade. U prvoj kategoriji drugo mjesto osvojila je Ana Vičić, učenica našeg Luke Totara, mag. mus. U drugoj kategoriji drugo mjesto osvojio je Jakov Zamarin, učenik našeg učitelja Patrika Avgustinija. U sedmoj kategoriji treće mjesto osvojio je naš duet - Barbara Lopandić i Tea Vundać, koji je pripremio učitelj Luka Totar, mag. mus. Svi natjecatelji dobili su priznanja, a za prva mjesta dijelili smo čak i pehare. Nakon preslušavanja i ocjenjivanja svih kategorija, u 20.00 sati, održali smo u školskoj knjižnici podijelu priznanja. Podijelu je otvorio Riječki gitarski kvartet (naši učitelji Ante Radnić, prof., Iva Radulović, prof., Luka Totar, mag. mus. i Patrik Avgustini), a zatim su nastupili svi natjecatelji koji su osvojili prva mjesta.

Hvala svima koji su sudjelovali, ravnateljici, tajnici, cijelom osoblju naše Škole, svim učiteljima Glazbenog odjela i na kraju našem pročelniku Anti Radniću, prof. na velikom trudu i zalaganju da "Kastav Strings" zaživi i bude obojan ovako veselim bojama.

Priloženi dokumenti:
1.jpg (777.81 KB)
6.jpg (966.64 KB)
7.jpg (1.03 MB)
8.jpg (915.72 KB)
9.jpg (809.34 KB)
12.jpg (1,000.29 KB)
13.jpg (1.47 MB)
14.jpg (1.35 MB)
15.jpg (1.42 MB)
17.jpg (1.39 MB)

objavio: Tajana Dukić   datum: 16. 5. 2019.