Književni susret sa književnicom Nadom Mihoković-Kumrić

U utorak, 15. studenog 2022. godine u školskoj knjižnici ugostili smo književnicu Nadu Mihoković-Kumrić.

Učenici četvrtih razreda imali su čast upoznati književnicu čije priče krase brojne udžbenike i čitanke.

Učenici četvrtih razreda prvi su put sudjelovali na susretu s književnicom.

Književnica Nada Mihoković-Kumrić predstavila je svoje izdane knjige "Tko vjeruje u rode još", "Lastin rep", "Mrazovac", "Lađa od srca", "Kroz staklene oči", "Vjetar kroz kosu", "Prilagođeni", "Vrijeme je".

Književnica je na susretu učenicima opisala kako je biti književnik te kako nastaju priče i romani.
Učenici su imali dovoljno vremena postavljati pitanja na koja su dobili odgovore.

Na kraju književnog susreta Nada Mihoković – Kumrić upisivala je posvete u knjigama naših učenika. Učenici četvrtih razreda napustili su školsku knjižnicu s osmjehom na licu i jako zadovoljni sa susretom.

Zahvaljujemo se književnici Nadi Mihoković – Kumrić na poučnom književnom susretu!

objavio: Administrator   datum: 18. 11. 2022.