Smotra LUMS 2022. - Likovnom umjetnošću mijenjamo svijet

Uspjesi učenika OŠ „Milan Brozović”, Kastav
na LUMS 2022. likovnom natjecanju i likovnim radionicama

Učenica Josipa Zeneral Šubić, 4.d uz vodstvo mentorice Alison Ružić Perinić osvojila je GENERACIJSKU POHVALNICU za svoju dobnu skupinu u kategoriji najkvalitetnijih likovnih radova odabranih za izložbu na temu „Putovanje“.

Učenica 4.d razreda Josipa Zeneral Šubić i učenik 6.a razreda Nikola Muhvić postigli su zapažen uspjeh na likovnim radionicama „LUMS 2022.”. Naziv tema bio je za uzrast razredne nastave „Čime ja to putujem” i za uzrast 6. razreda „Moje neobično vozilo”.

Županijska likovna manifestacija "LUMS 2022" - Likovnom umjetnošću mijenjamo svijet" odvijala se u Školi za primijenjenu umjetnost u Rijeci od 5. do 18. studenog 2022. godine.

Ovogodišnja tema bila je Kulturna baština „Putovanje”.

Po dobnim skupinama najkvalitetniji likovni radovi odabrani za izložbu dobili su generacijske pohvalnice i pohvalnice.

Učenici najuspješnijih likovni radovi nastalih u likovnim radionicama po dobnim skupinama dobili su pohvalnice.

Odabrana likovna ostvarenja i nagrađeni likovni radovi po dobnim skupinama djece rane i predškolske dobi, osnovnih škola, srednjih škola i studentske populacije prezentirani su u tiskanom katalogu.

U virtualnoj izložbi nalaze se osim nagrađenih radova i ostali radovi. Iz naše škole to su rad učenice Zare Keškić, 4.d razred, mentorica Alison Ružić Perinić i radovi učenika 6.a razreda Nikole Muhvića i Grete Špalj, mentorica Maja Šikić.

Virtualnu izložbu „LUMS 2022.” može se pogledati na

objavio: Administrator   datum: 16. 12. 2022.