Obavijest za učenike i roditelje

Poštovani učenici i roditelji!

Školska godina za učenike počinje u ponedjeljak 4.9.2023.

Prvog nastavnog dana 4.9.2023. redovna nastava se organizira na sljedeći način:

• Za učenike 3.,5. i 7. razreda nastava počinje u 8:00h.
  • Za učenike 2.,4.,6. i 8. razreda nastava počinje u 13:30h.

PRIJEM ZA UČENIKE PRVOG RAZREDA održat će se 4.9.2023. u školskom dvorištu u 18:00h (u slučaju loših vremenskih uvjeta prijem za učenike prvog razreda održat će se u školskoj dvorani „Matija Katalinić“). Mjesto održavanja prijema potvrdit će se 4.9.2023. u jutarnjim satima putem objave na službenoj web stranici Škole.

POPIS UČENIKA PRVOG RAZREDA (sukladno Pravilniku o obradi i zaštiti osobnih podataka) po razrednim odjelima nalazi se na oglasnoj ploči u holu Škole.

Učenici 1.,3.,5. i 7. razreda prvi nastavni tjedan imaju nastavu u jutarnjoj smjeni.

Učenici 2.,4.,6. i 8. razreda prvi nastavni tjedan imaju nastavu u popodnevnoj smjeni.

Svi učenici ulaze u školsku zgradu na glavni ulaz.

Po učenike će doći razredne učiteljice i razrednici. Učenici će prvog nastavnog dana imati dva školska sata (sat razrednika). Nakon dva školska sata učenici su slobodni. Učenicima će biti podijeljeni školski udžbenici te Izjave o preuzimanju istih stoga je važno da ponesu školske torbe.

Školska marenda bit će dostupna učenicima od 4.9.2023.

Tijekom 2023./2024. školske godine nastavni sat trajat će 45 minuta. Za učenike od petog do osmog razreda održavat će se kabinetska nastava.

PRODUŽENI BORAVAK za učenike od prvog do trećeg razreda započinje s radom od 11.9.2023. Radno vrijeme produženog boravka je od 7:30 – 17:00h.

Potvrde o statusu redovnog učenika, potrebne za prijevoz učenika roditelji mogu zatražiti putem linka e-potvrde na službenoj web stranici Škole ili upitom na mail: tanja.franciskovic@skole.hr. Oni koji nisu u mogućnosti isprintati potvrdu, ista će biti dostavljena razrednicima.

Sretan početak nastavne godine želi

Ravnateljica Hedi Blašković!

objavio: Administrator   datum: 28. 8. 2023.