OBAVIJEST O UPISNOM POSTUPKU ZA ŠKOLSKU 2023./2024. GODINU

Nakon izvršenih prijava za upis djeteta u 1. razred, slijedi sistematski pregled djeteta i psihološka procjena u školi. Poštovani roditelji, provjerite jeste li na mail koji ste nam dostavili primili termine za psihološku procjenu u školi i za sistematski pregled djeteta. Ukoliko niste dobili termine na mail, kontaktirajte nas na upisikastav2023@gmail.com.

Psihološka procjena u školi:

Roditelj zajedno s djetetom dolazi u školu na razgovor s pedagoginjom i psihologinjom škole radi upoznavanja u terminu kojeg su dobili na svoju e-mail adresu. Prije dolaska s djetetom u školu, roditelji ispunjavaju upitnik o djetetu koji se nalazi u prilogu ove obavijesti i donose ga sa sobom u školu na dogovoreni termin. Roditelji donose i mišljenje vrtića. Za sve dodatne informacije možete se obratiti putem e-maila upisikastav2023@gmail.com ili na telefon 691-308.

Sistematski pregled u školskom dispanzeru:

Školska liječnica Nataša Fugošić - Lenaz, dr.med. specijalista školske i adolescentne medicine i Suzana Marohnić, prvostupnica sestrinstva (Ambulanta školske i adolescentne medicine, Zametska 63A, tel: 261-030) ovlaštene su za sistematske preglede djece prije upisa. Roditelj zajedno s djetetom te potrebnom dokumentacijom dolaze u terminu kojeg su dobili na svoju e-mail adresu.

Na pregled donijeti:

1. Zdravstvenu iskaznicu djeteta
  2. Iskaznicu imunizacije djeteta
  3. Zdravstveni karton odabranog liječnika na uvid ili izvod iz zdravstvenog kartona ispunjen od odabranog liječnika zajedno sa kartonom cijepljenja
  4. Mišljenje predškolske ustanove (kopija)
  5. Ispunjenu zubnu putovnicu
  6. Ukoliko posjedujete - laboratorijski nalaz krvne slike, kolesterola i urina ne stariji od šest mjeseci, ukoliko ga nemate uputnicu ćete dobiti u školskoj ambulanti
  7. Kopije medicinske dokumentacije (ako je posjedujete)
  • Molimo Vas da na pregled dođete u točno zakazano vrijeme.
  • Molimo Vas da u slučaju spriječenosti javite i otkažete termin. telefonom ili na e-mail suzana.marohnic@zzjzpgz.hr
  • Dijete treba doći u pratnji roditelja ili skrbnika.

Dokumenti za sistematski pregled i upis u školu:

objavio: Administrator   datum: 8. 2. 2023.